PASIVNÍ DOMY D.E.E.D jsou součástí skupiny D.E.E.D. GROUP

Jsme součástí nadnárodního holdingu, který má více než 60 letou historii v oboru montovaných dřevostaveb. Za toto období jsme v Evropě postavili několik tisíc výjimečných domů, u kterých jsme vždy dbali na dodržování nejvyšších nároků na kvalitu a férový přístup ke klientovi.
Naší výhodou oproti ostatním koncernům v oboru je, a velmi se snažíme, aby vždy byla, pružnost a používání špičkových moderních technologií. Inovacemi jsme přímo posedlí.
Pasivní domy D.E.E.D. s.r.o. si vytyčili stát se lídrem v nejnáročnějším oboru českého stavebnictví.

DEED_Group_700×230

SPOLEČNOSTI SKUPINY D.E.E.D. GROUP

Domov s vůní dřeva...

Individuální rodinné domy na klíč. Projektuje a dodává nízkoenergetické montované dřevostavby na základě individuálních projektů.

Dřevostavby 21. století...

Pasivní rodinné domy na klíč. Dodává montované dřevostavby v pasivním standardu na základě typových nebo individuálních projektů.

Výrobce moderních dřevostaveb...

Výrobce a dodavatel dřevěných panelů pro výstavbu pasivních a nízkoenergetických rodinných domů a přístaveb.

STAVBA DOMU - RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

10 KROKŮ NEŽ ZAHÁJÍME STAVBU

Stáhněte si pdf s informacemi o tom, jak budeme společně postupovat za vaším snem...

PŘÍPRAVA, VÝROBA A MONTÁŽ DOMU

Stavební povolení a realizační projekt

Stavební povolení je v běhu a my neleníme a začneme společně připravovat dokumentaci pro provedení stavby tzv. realizační projekt. Pokud zůstanete u typového projektu, máte tuto dokumentaci od nás zdarma. Budete-li chtít „vyladit“ si dům podle svého, shromažďujeme vaše požadavky tzv. klientské změny do projektu a při tom vám pomáháme hledat optimální řešení. Odsouhlasené klientské změny ztvrdíme podepsaným dodatkem ke smlouvě o dílo a změny zapracujeme do realizačního projektu.

Výroba domu a výstavba základové desky

Jakmile nabude stavební povolení právní moci, můžeme se směle pustit do montáže domu na hale a výstavby základové desky. Umožňujeme našim klientům zúčastnit se výroby svého domu na hale a přesvědčit se tak o dodržování technických předpisů, norem a požadavků na kvalitu.

U výstavby základové desky probíhají standardně kontrolní dny, kterých se účastní náš klient současně se svým stavebním dozorem.

Montáž domu na pozemku klienta

A konečně přišel velký den! Během několika málo dní k vašemu pozemku přivezou kamiony panely, ze kterých zruční řemeslníci smontují váš nový pasivní dům.

V druhém kroku je dům dům vybaven veškerými domluvenými technologiemi.

A v konečné fázi budou finálně zaklopeny veškeré konstrukce a dojde ke spuštění, parametrizaci a regulaci systémů domu. Při předání domu vás zaškolíme v ovládání domu.