Zaměřte se na spolehlivého dodavatele

Důležitou otázkou, kterou byste se při stavbě vašeho nového bydlení měli zabývat, je výběr firmy a dodavatelů, se kterými chcete dům stavět a v budoucnu spolupracovat. Je dobré se zaměřit na renomované firmy, které vám mohou nabídnout hladký, kvalitní, rychlý a bezproblémový průběh a servis. Se špatným výběrem dodavatele má nemilé zkušenosti paní K., která v následujícím článku uvádí, jak jí vlastně firma D.E.E.D. vytrhla trn z paty.

krizova03

Hlavní kritéria volby domu

Paní K. bydlí se svou rodinou v dvoupodlažním rodinném domu od firmy D.E.E.D. již 6 let. Při výběru nového bydlení byla pro rodinu nejdůležitější kritériem kvalita a vhodná cena domu, což pasivní dům poskytuje. Pasivní dům nabízí krásné a pohodlné bydlení, ve kterém je možné aktivně žít, pracovat i odpočívat. Zohledňuje ekologické, ekonomické a sociální faktory, a nabízí nejlepší tepelný komfort, včetně vynikající akustiky a estetiky.

Spokojenost s bydlením

S kvalitou, kterou jim bydlení od firmy D.E.E.D. nabízí, je rodina velmi spokojena, a jak konkrétněji uvádí paní K.: „Žije se nám dobře.“ V novém bydlení paní K. oceňuje především nízké náklady, které splnily původní sliby a očekávání, která paní K. měla. Díky finančním úsporám si tak rodina může pořídit více dovolené, financování nákladných koníčků či různé jiné investice.

Důležitý je dodavatel!

Když si paní K. vybírala firmu, se kterou by ráda postavila dům, obrátila se nejdříve na konkurenci, ta ji ovšem „podvedla“. Firma D.E.E.D. se poté ukázala jako rychlé a bezproblémové řešení, kterého paní K. využila. „Problém“ s výstavbou domu byl díky firmě rychle vyřešen. S průběhem výstavby, odvedenou prácí a celkovým jednání s firmou D.E.E.D. byla paní K. spokojená. Jak dále uvádí, tak ji D.E.E.D. „zachránil“, výstavba proběhla v pořádku a vše klapalo na 1. Dnes by paní K. na základě minulých zkušeností více dbala na reference a pověst firmy. Určitě se vždy vyplatí firmu nejdříve prověřit a dát na doporučení okolí.

krizova05

Dle slov paní K. je rodina firmě D.E.E.D. velmi vděčna, jelikož ji zachránila z problémů, které byly spojeny s počátky stavby s konkurenční firmou. Domy, které nabízí firma D.E.E.D. by doporučila všem „obyčejným lidem“, kteří chtějí dobře bydlet. Rodina je dnes spokojena a velmi ráda, že vše dobře dopadlo, jak paní K. přesněji dodává –
„Ať žije D.E.E.D.!“ J

Na základě ponaučení paní K. a její rodiny je radou na závěr pro všechny, kteří se chystají stavět dům: U potenciálního dodavatele se zaměřte na několik důležitých faktorů – spolehlivost, důvěryhodnost a kvalitu. Dále je také důležité vědět, v jakém rozsahu firma působí a jak dlouho je na trhu. Nezapomeňte na reference, které mohou být v podobě několika slov od klientů či přímo možnost návštěvy, ať již výrobního závodu či referenční stavby dodavatele.